Moją Karierę Zawodową Związałam Z Sektorem Finansów, Od Razu Po Maturze Pracując W Największych Bankach I Instytucjach Finansowych W Polsce, W Tym M.In. W BRE Banku, Polbank EFG , Aspiro A Aktualnie MFinanse S.A.

2004

Początki

Jako były manager oraz doradca kredytowy a obecnie ekspert finansowy, z ponad 15 letnim doświadczeniem na rynku kredytów „przerobiłem” tysiące różnorakich spraw, od tych najmniej skomplikowanych do tych, które na pozór nie miały szans na powodzenie. O pracy w sektorze bankowym myślałem już w siódmej klasie szkoły podstawowej – dziś sam się z tego śmieję !

2004-2020

Doświadczenie

Już od ponad 15 lat pomagam swoim klientom w uzyskaniu kredytów hipotecznych, kredytów na finasowanie działalności gospodarczej , kredytów gotówkowych oraz w ogólnie rozumianym uporządkowaniu ich finansów osobistych. Wspólnie dobieramy najkorzystniejsze oferty na rynku zarówno kredytowym jak i rynku ubezpieczeń.

2022

Obecnie

Obecnie jestem ekspertem finansowym który ma do dyspozycji znakomitą większość Banków w Polsce oraz sam współpracuje ze specjalistami od ubezpieczeń , Notariuszami, Agencjami Nieruchomości , oraz Rzeczoznawcami Majątkowymi. Przez ten czas , miałem też przyjemność przeszkolić wielu ekspertów, którzy dziś są w gronie najlepszych w Polsce.

Z Panem Łukaszem współpracuję od kilku lat. Cenię jego wiedzę, zaangażowanie i cierpliwość. Trzyma rękę na pulsie, z wyprzedzeniem informuje swoich klientów o korzystnych i atrakcyjnych rozwiązaniach.
Agata
Do Pana Łukasza trafiłem z polecenia. Dzięki jego pomocy udało mi się bez większego wysiłku uzyskać kredyt na zakup mieszkania. Przez cały proces pomagał mi i szczegółowo tłumaczył co mam zrobić. Z wyprzedzeniem informował mnie jaki jest następny krok. Cała współpraca przebiegła sprawnie i bez problemów. Bardzo dobry kontakt mailowy oraz telefoniczny. Szczerze polecam!
Michał
Pan Łukasz pomaga kiedy zawodzą wszyscy inni. Znajduje najciekawsze i najkorzystniejsze rozwiązania przez co udało nam się oszczędzić sporą sumę pieniędzy. Do tego sympatyczny i pomocny, zawsze wychodzi z inicjatywą kiedy pojawia się nowa ” furtka”. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Łukasza!
Wojciech P.

7,99%

Najtańszy kredyt gotówkowy na rynku.

Kontakt