Kredyt Hipoteczny

Jeśli planujesz zakup mieszkania, zakup działki lub domu, ewentualnie rozpoczęcie jego budowy, najprawdopodobniej najkorzystniejszym źródłem finansowania tego przedsięwzięcia będzie właśnie kredyt hipoteczny. Jako ekspert ds. kredytów hipotecznych pomagam w pozyskiwaniu środków na zakup nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego (od dewelopera) jak i wtórnego ( od osoby fizycznej ). Z moją pomocą, przejdziesz przez zawiłe procedury bankowe, razem przeanalizujemy Twoją zdolność kredytową, wybierzemy najkorzystniejsze rozwiązania na rynku. Od pierwszego spotkania, uczestniczę w procesie kompletowania niezbędnych dokumentów – od początku aż do momentu uruchomienia środków na finansowanie Twojej nieruchomości – a to wszystko całkowicie bezpłatnie. A może masz już kredyt hipoteczny którego rata ciągle rośnie i zastanawiasz się nad tym co można z tym faktem dalej zrobić, tak abyś mógł spać spokojnie i nie zastanawiać się co będzie dalej. Chętnie sprawdzę umowę posiadanego przez Ciebie kredytu hipotecznego i sprawdzę w jaki sposób mogę obniżyć jego miesięczne i całościowe koszty.

Nie każdy ma świadomość że:

W czym Ci pomogę

Określę kwotę kredytu którą jesteś w stanie uzyskać. Przygotuję najkorzystniejsze oferty banków, ale to Ty decydujesz do jakich banków zostanie złożony Twój wniosek.

Sprawdzę stan prawny nieruchomości którą chcesz zakupić a dzięki współpracy z rzeczoznawcami szybko sprawdzę rynkową wartość nieruchomości którą zamierzasz nabyć.

Podpowiem jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.

Zajmę się całościowo dokumentacją potrzebną do złożenia wniosku o kredyt hipoteczny oraz ewentualnymi uzupełnieniami.

Wyjaśnię niezrozumiałe zapisy umowy kredytowej.

Pomogę znaleźć Notariusza, który zbytnio nie uszczupli Twojej kieszeni. Mogę wskazać doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Rodzaje Kredytów Hipotecznych

Zakup nieruchomości z rynku pierwotnego lub wtórnego
Zakup działki
Budowa domu
Remont Nieruchomości
Refinansowanie kredytów hipotecznych z innych banków
Refinansowanie kosztów poniesionych na zaspokojenie własnych potrzeb mieszkaniowych

Nie zwlekaj

Umów się na bezpłatną konsultację